O nas

Firma Posplex – Producent POS specjalizuje się w projektowaniu i produkcji artykułów reklamowych POS z tworzyw sztucznych. Zespół, który tworzymy posiada bogate doświadczenie w branży reklamowej. Kreatywność, innowacyjność oraz pomysłowość pozwala nam zrealizować najtrudniejsze zadania. Staramy się sprostać, każdemu wyzwaniu, stosując niekonwencjonalne rozwiązania przez co nasze produkty wyróżniają się na tle pozostałych. Do każdego Klienta mamy indywidualne podejście, przez co mogą być Państwo pewni, iż zaproponowany przez nas POS, będzie niepowtarzalny. Nowatorskie rozwiązania i nowoczesny design, jaki charakteryzuje produkowane przez nas stojaki, ekspozytory reklamowe z plexi, displaye, przystawki pod kosmetyki, prezentery podświetlane oraz inne artykuły POS, idzie w parze z ich efektywnością we wsparciu sprzedaży. Przekłada się to na przykucie uwagi potencjalnego klienta i należyte wypromowanie Państwa produktów. Nowoczesny park maszynowy, staranność wykonania i przywiązanie dużej uwagi do szczegółów wykonanych przez nas POS-ów, pozwala nam zagwarantować Państwu najlepszą jakość. Dążymy do obustronnej satysfakcji, która gwarantuje długotrwałą współpracę.

Nasza oferta jest konkurencyjna cenowo, gdyż zamawiając produkty takie jak: ekspozytor, shelf liner czy wobbler bezpośrednio u producenta POS nie tracą Państwo na marży pośredników.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji artykułów reklamowych POS z tworzyw sztucznych . Zespół, który tworzymy posiada bogate doświadczenie w branży, cechuje się niezwykłą kreatywnością i innowacyjnością. Do każdego Klienta mamy indywidualne podejście i staramy się sprostać wszystkim zadaniom powierzonym nam do realizacji. Nowatorskie rozwiązania i nowoczesny design produkowanych przez nas stojaków, ekspozytorów, displayów oraz innych artykułów POS idzie w parze z ich efektywnością we wsparciu sprzedaży. Dzięki staranności wykonania i przywiązywania dużej uwagi do jakości naszych produktów, dążymy do obustronnej satysfakcji, która gwarantuje długotrwałą współpracę.

Zapraszamy do współpracy.

Samodzielne pozycjonowanie stron skocz.com - Najwiekszy Katalog Stron www Katalog Stron Pozycjonowanie stron katalog stron